LipjaniPress

Mbyllet stacioni i trenit në Dyseldorf, 5 të lënduar nga sulmi me sëpatë

Lajme Nderkombëtare

Të paktën pesë persona raportohet të kenë marrë lëndime nga sulmi me sëpatë që ndodhi mbrëmjen e sotme në stacionin e trenit në Dyseldorf.
Policia gjermane ka mbyllur stacionin, deri sa ka arritur të kapë dy nga sulmuesit.

Dy persona të tjerë që raportohet të jenë të përfshirë në sulm, janë në ikje

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress

Nxënësit shqelmojnë dhe përplasin karriget në Shtime(VIDEO)

lipjanipress

Ky është rusi më i kërkuar në botë, për spiunazh ndërkombëtar

lipjanipress

Shpërthen tuneli bërthamor në Korenë e Veriut, 200 të vdekur

lipjanipress

Lista Srpska nuk do ta japë miratimin për formimin e ushtrisë

lipjanipress

Po duam punë, mjaftë me mashtrime

lipjanipress

Ky është moti për pesë ditët e ardhshme

Press Lipjani

Zyra e Mogherinit: Rrënimi i murit ndihmon qytetarët e Mitrovicës Veriore e Jugore

lipjanipress

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

ATK në janar mbylli 22 lokale të lojërave të fatit (FOTO)

lipjanipress

Profili i Haradinajt, merr postin që e kërkoi për 13 vjet: Tash le ta tregojë veten

lipjanipress

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress
Skip to toolbar