LipjaniPress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

Lipjani

Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje për mësuesin e dalluar Agim Dedushi

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit, Drejtorati për Arsim ka përzgjedhur dhe shpërblyer me mirënjohje mësimdhënësin e dalluar në nivel komunal Agim Dedushi nga Sh.f.m.u “ Nezë Bujani” në Bujan.
Për ta nderuar këtë ditë në sallen e Kuvendit të Komunës Kryetari Imri Ahmeti ka pritur dhe uruar mësimdhënësit e përzgjedhur nga të gjitha shkollat, ku njëherit nga Drejtorati i Arsimit u shpërblyen me mirënjohje për konributin e tyre dhënë arsimit lipjanas.
Pas ndarjes së mirënjohjeve nën kujdesin e Kryetarit Ahmeti ka oganizuar një koktej rasti./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress

Ismet Hajrullahu ‘50% e kabinetit tim do të jenë gra’

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi- Kryetar i Deges se AAK-se ne Lipjan,

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Posta gjermane kërkon punëtorë nga Kosova

lipjanipress

Mentor Vishesella ftonë Komandatët e “Brigadës 121 Ismet Jashari Kumanova”në debat para mediave të ballafaqohen me realitetin

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress
Skip to toolbar