LipjaniPress

Me rastin e Festës së Flamurit 28 Nëntorit, kryetari i komunës së Lipjanit Imri Ahmeti lëshon një njoftim për qytetarët

Lipjani

Njoftim

Me rastin e Ditës së Flamurit Kombëtar (neser) me datën 28 nëntor nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti kjo festë do të shënohet me një organizim ku do të bëhët zbulimi i shtatores së Komandantit Legjendar Adem Jashari si dhe përurimi i sheshit në qytetin e Lipjanit.
Andaj nga sot më. 27.11.2017 nga ora 20:00 deri neser më 28.11.2017 në ora 14:00 rrugët “Gjergj Fishta”dhe “Hamzë Jashari”, do të bllokohen për qarkullim të automjeteve nga ana e Policisë së Kosovës. Në të njejtën kohë ju njoftojmë se parkingu mbrapa Postës të lirohet nga automjetet për arsye se ai parking do të jetë në shërbim për përfaqësuesit e institucioneve qendrore dhe musafirëve të tjerë të ftuar./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Ismet Hajrullahu ‘50% e kabinetit tim do të jenë gra’

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress
Skip to toolbar