LipjaniPress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

Lajme Lipjani

Lëvizja VETËVENDOSJE!, ka vazhduar fushatën në fshatin Janjevë. Deputetët e ardhshëm të Parlamentit të Kosovës Selatin Retkoceri dha Xhelal Sveçla, para një numri të madh të qytetarëve prezentuan disa nga pikat e programit qeverisës.
Kjo pjesëmarrje e qytetarëve në fshatin Janjevë, është edhe një dëshmi tjetër për fitoren e madhe të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, që do të ndodh më 11 Qershor./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ky është plani i Nismës për seancën e së enjtes rreth demarkacionit

lipjanipress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

lipjanipress

“Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marine Le Pen: Shqiptarët të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe…

Press Lipjani

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress

Vandalizmi në shkolla shfaq papërgjegjësinë e institucioneve

lipjanipress
Skip to toolbar