LipjaniPress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Sot është bërë nje padi nga Mentor Vishesella më posht mundë ta lexoni shkrimin komplet nga z.Vishesella, percjell LipjaniPress.com//
Të ndëruar miq e dashamir,
Sot e drejtova një padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu kundrejt shpifjeve qe janë bërë se kinse une e kam kërcënuar me vdekje Ismet Hajrullahun. Kjo totalishte është një shpifje prandaj kërkojë nga organet e drejtësisë qe kjo shpifje të dënohet në bazë të normave ligjore, sepse me këto shpifje po nxitet urrejtje dhe po tensionohen raportet mes qytetarëve. Ndoshta ky edhe është qëllimi i tyre të fusin përqarje e konflikte në shoqëri.
T’i besojmë organeve të drejtësisë.

Facebook Comments

Related posts

Ky është parashikimi i motit për sot

lipjanipress

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

lipjanipress

Takime “urgjente” për Kosovën në Serbi

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

BE paralajmëron themelimin e Asociacionit pas rrënimit të murit në Veri

lipjanipress

Skandal në kopshtet e Tiranës! Edukatorja veprim të turpshëm me fëmijën (Foto)

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

Zgjedhjet presidenciale, Serbia do të hapë 90 vendvotime në Kosovë

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar