LipjaniPress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

Lajme

Zgjedhjet e sotme kanë qenë mundësi e votuesve në 19 komunat e Kosovës për t’u përcaktuar për kryetarin e ardhshëm të tyre, por disa votues e kanë shfrytëzuar këtë mundësi për të dhënë edhe mesazhe tjera.

Në i tillë në Ferizaj, nuk e ka shënjuar as kandidatin e PDK-së, Agim Aliu, as atë të LDK-së, Muharrem Svarqa.

“Nuk e meritojnë për kryetar”, ka shkruar një votues në fletëvotimin të cilin e ka zhgallavitur.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

“Për një dekadë e gjysmë që nga themelimi, Kolegji AAB është shndërruar në një qendër të rëndësishme akademike në Kosovë dhe jashtë saj

Press Lipjani

Vdekja e 4-vjeçarit nga qentë, helmim masiv i kafshëve të rrugës nëpër Maqedoni

lipjanipress

Molliqaj: Hyjmë koalicion me LDK-në, por pa Isa Mustafën

lipjanipress

Në Pakistan dënim me vdekje për një postim në Facebook

lipjanipress

Uniteti në dialog, mision i pamundur

Rexhep Isufi

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress

Kryeministrja britanike paralajmëron Skocinë: S’mund të jeni pjesë e BE’së si të pavarur

lipjanipress

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

Rritet numri i aksidenteve në punë

lipjanipress

Pas PDK’së edhe VV nis përgatitet për zgjedhje, Kurti kandidat për Kryeministër

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress
Skip to toolbar