LipjaniPress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

Rozë

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Miki shpesh është përfolur edhe për mënyrën se si ajo pozon, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi provokuese.

Por ajo që bie në sy është vendi që ka zgjedhur. Ajo ka bërë fotografi në tunelin e Kalimashit.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress
Skip to toolbar