LipjaniPress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

Lipjani

Sod u ralizua aktiviteti për nderë të 18-të vjetorit të rënjes heroike në altarin e lirisë Vrapojmë Shtigjeve të Haradin Bajramit
Ky aktivitet u ralizua nga Federata Atletike E Kosovës bashkpunimë me Klubi Atletik Blinaja dhe Komuna e Lipjanit një falenderim i veqant për të gjithë ata donator te cilet kontribuan në ralizimin e kësaj Mini-Maratone që njherit u bë edhe zyrtarizimi TRADICJONAL VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Për herë të dytë dështon aprovimi i pikave të rendit të ditës në mbledhjen e Kuvendit të komunës të Lipjanit

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Reflektime nga Pajtimet e Gjaqeve (Ismail Gashi)

lipjanipress
Skip to toolbar