LipjaniPress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kryetari i ardhshëm i Lipjanit Dr. Fitim Selimi ka shpalosur programin zgjedhor për Lipjanin para qytetarëve të Mirenës.
Në këtë takim u cekën prioritete kryesore të AAK-së në qeverisjen e ardhshme 4 vjeqare të Aleancës, gjatë së cilës të gjithë qytetarët dhe të gjitha lokalitetet e Lipjanit do të trajtohen njejtë, me dinjitet dhe respekt, pa dallime politike-partiake.
Qytetarët e Mirenës shprehën përkrahjen e plotë për Kryetarin Dr. Fitim Selimi dhe Kandidatët për Asamble nga ky lokalitet.
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun.

Facebook Comments

Related posts

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

Lista Serbe thotë se është e gatshme ta votojë demarkacionin me Malin e Zi

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Pas Vetëvendosjes, edhe Lista Srpska bëhet parti

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

Tash i takon BE’së ta mbajë premtimin për vizat

lipjanipress

Mohgerini ndryshon agjendën, në Kosovë vjen të shtunën

lipjanipress

Zyrtari i EULEX’it: Sistemi i drejtësisë të jetë llogaridhënës kur bën gabime

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress
Skip to toolbar