LipjaniPress

Mirsad Tahiri: Urime Një Vjetori i Emisionit Zëri i Ashkalinjëve në valet e programit të dytë në Radio Kosova.

Op/Ed

Redaksia Zëri i Ashkalinjëve ka filluar me 08 maj 2016, në valet e programit të dytë në Radio Kosova sot mbushi 1 vjet emisioni Zëri i Ashkalinjëve që trasmentohet çdo dy javë në diten e diele duke filluar nga, ora 21:00-21-15 minuta me Gazetarin Mirsad Tahiri.

Të dashur dëgjues të emisionit Zëri i Ashkalinjëve, deri me tani ka pasur emisione të ndryshme me tema të cilat i kemi trajtuarë për sukseset dhe problemet e komunitetit Ashkanli në Kosovë dhe Diaspor
Zëri i Ashkalinjëve gjithmonë me ju duke ju afruarë infromacione nga jeta poltike, ekonomike, sociale dhe kulturore.

Me respekt
Gazetarë Mirsad Tahiri në programin e dytë të Radio Kosoves./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

IKU KORREKTORI I FUTBOLLIT KOSOVAR

lipjanipress

VITI 2017 I ZHVESHI PARTITË POLITIKE NGA PARIMET FALCO TË TYRE

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

lipjanipress

7 opinione për 10-shin e Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan Shkelzen Bislimin

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

LVV-JA SI ÇDO PARTI TJETËR POLITIKE NË KOSOVË

lipjanipress

LOJA E PISTË ME DURIMIN QYTETAR

lipjanipress

RAMIZ LLADROVCI HERËT E PASKA FILLU FUSHATEN

lipjanipress
Skip to toolbar