LipjaniPress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

Op/Ed Rozë

Mirsad Tahiri me prejardhje nga Komuna e Podujevës, njihet tek komuniteti i tij si VIP Ashkali, për bukuri. Mirsadi gjithashtu njihet edhe si gazetar i ashkalinjve në Kosovë. Ai perveç që ka tërhequr shumë vëmendje kohëve të fundit tek opinioni me bukurin e tij mahnitëse, poashtu njifet edhe si gazetar i Radio Kosoves për komunitetin Ashkali.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Qeverisje profesionale për Lipjanin me 144.

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress

Mirsad Tahiri:Kultura dhe vlera e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Ardian Nokaj: Darka e Fundit

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Urime Një Vjetori i Emisionit Zëri i Ashkalinjëve në valet e programit të dytë në Radio Kosova.

lipjanipress

“ANEKSI”NUK SHPETON KULLEN DHE ÇAKORRIN

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress
Skip to toolbar