LipjaniPress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

Lajme Lipjani

Për herë të parë në Kosovë mjeku nga Lipjani , Xheladin Rizani morri titullin (Specialist i Kirurgjisë së zemrës), në lëmijen e Kardiokirurgjisë i cili sipas Dr.Xheladin Rizanit është hera e parë në Kosovë që një provim nga lëmia e Kardiokirurgjisë përbëhet tërësisht nga Komisioni Vendor.

 

Vlen të ceket se mjeku lipjanas Xheladin Rizani është më i riu për nga mosha që ka specializuar (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)//LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Begaj: Krenar që Nuk Kishte Asnjë të Vdekur nga Rriqrat

lipjanipress

Nëna e poston në Facebook foton e djalit që e pësoi nga sëpata e kosovarit( Pamje të rënda)

lipjanipress

Deda: Partia jonë në maj del me kandidatin për Prishtinë

lipjanipress

Gjenden të vdekur 10 ushtarë në Kashmir, u zunë nga orteku

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur një grup studentesh të Kolegjit UBT

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress

Reagim ndaj shkrimit, shpifjes dhe genjeshtres ne portalin: lajm.co

lipjanipress

Sulmuesi në muzeun e Luvrit dëshironte të ‘hakmerrej për popullin sirian’

lipjanipress

Murat Jashari vllau i “Ismet Jasharit” ishte zotuar se do të vriste ‘tradhtarët’ (Foto)

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress
Skip to toolbar