LipjaniPress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

Lajme

Ky është momenti tragjik ku një 19-vjeçare shtypet nga treni, por fatmirësisht ajo ka mundur të mbijetojë.
Pratiksha Natekar kishte vendosur kufjet në vesh teksa po kalonte shinat dhe nuk e kishte dëgjuar trenin që po vinte.

Fatmirësisht drejtuesi i trenit e pa atë në kohë dhe aktivizoi frenat me shpejtësi duke bërë të mundur që vajzës të mos i kalonin përsipër që të gjithë vagonët.

Vajza u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në një stacion hekurudhor në Indi.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Dy të vrarët dhe i plagosuri në Bazel, shqiptarë

lipjanipress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

lipjanipress

Grabitet shtëpia e kandidatit për deputet (Video)

lipjanipress

Shefi i NATO’s: Do t’i rezistojmë ndikimit rus në Ballkan

lipjanipress

Rrëfimi i familjes për vdekjen e dyshimtë të punëtorit të Bechtel & Enka

lipjanipress

Kandidati Hajrullahu viziton Qendrën për punë Sociale në Lipjan.

lipjanipress

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress
Skip to toolbar