LipjaniPress

Monedha false 100-ëshe qarkullojnë nëpër Prishtinë

Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se më 2 maj rreth orës 16:30, një femër ka njoftuar policinë se derisa ishte duke punuar në një filial të një banke, gjatë deponimit të një shume parash nga dy meshkuj, kishte pranuar dy kartëmonedha nga 100 euro, të cilat dyshohet se ishin të falsifikuara, transmeton Express.
Policia ka njoftuar se ky rast është duke u hetuar.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka njoftuar se derisa ishte duke punuar në një filial banke, gjatë deponimit të një shume parash nga dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë kishte pranuar dy kartëmonedha nga 100 € të cilat dyshohet të jenë falsifikuara. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Kusari e Sejdiu kërkojnë Komision Hetimi Parlamentar për Politizim të Bordeve dhe Pozitave të Larta

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

Goni Koci kërkon të zhduket ‘Vetëvendosje’

lipjanipress

FAZ: Brenda Kosovës po krijohet një Republika Srpska

lipjanipress

M.Tahiri: Punësimi mbetet ende sfida më e madhe për të rinjët e Ashkalinjëve

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Studentët protesojnë kundër një vendimi të Donald Trump (Foto)

lipjanipress

Rrëfimi i familjes për vdekjen e dyshimtë të punëtorit të Bechtel & Enka

lipjanipress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar