LipjaniPress

MS Quality dhuron 3 paleta pije freskuese gjatë ndeshjes KF-Ulpiana VS KF-2 Korriku(FOTO)

Lipjani

MS Quality dhuron 3 paleta pije freskuese gjatë ndeshjes KF-Ulpiana VS KF-2 Korriku, gjithashtu edhe shikuesve rastesisht ndëgjohen edhe zërat nga shikuesit, o tu rrit nera Sabit gjithsesi falenderoheshin për kontributin që kishte dhën MS Quality, ku edhe vetë kryetari i AKR-së së Lipjanit Sabit Pacolli, sot i ishte bashkangjitur tifozërisë lipjanase./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress

Edhe Komuna e Lipjanit i bashkohet aksionit ” Ta Pastrojmë Kosovën” (FOTO)

lipjanipress

Lipjani mbanë Akademi përkujtimore për Dëshmorët dhe Martirët e Kombit

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

lipjanipress

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar