LipjaniPress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

Lajme Lipjani

N J O F T I M

Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit. Për shkak të kërkesave të shumta të qytetarëve dhe me qëllim të dhënies së mundësisë së mjaftueshme për të aplikuar në konkursin publik për ndarjen e banesave. Konkursi në fjal me 1Nr. 360-22451 i datës 13.04.2018, vazhdohet edhe për 15 ditë përkatësisht deri më 30.05.2018.

Facebook Comments

Related posts

Kandidati për president të Serbisë: Kosova është e pavarur, duhet ta njohim

lipjanipress

Dënohet me dy vjet burg ish-ministri i Brendshëm i Francës

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Zvicra ka një ofertë për kosovarët që duan pasaportë zvicerane (Foto)

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kuvendi debaton për transformimin e FSK-së në ushtri

lipjanipress

Ja kushtet e KQZ-së për certifikimin e koalicioneve

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress

Trupi gjykues në Colmar të Francës ka marrë vendim që me datën 27 prill do të merret vendimi lidhur me akuzat e bëra nga shteti serb në drejtim të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

Press Lipjani

Kryetari Imri Ahmeti ka vizituar fillimin e punimeve tek udhëkryqi Lipjan – Magurë -Shtime.

lipjanipress

Kushtetuta dhe ligji ndërkombëtar ia pamundësojnë Serbisë t’a anulojë vendimin për pronat

lipjanipress
Skip to toolbar