LipjaniPress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

Lajme Lipjani

Në nderim të 19-të vjetorit të rënies së martirëve, Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti bashkë me një delegacion të Komunës, gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur lule në komplekset memoriale të martirëve në fshatrat Ribar i Vogël dhe Blinajë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nuland jep dorëheqje nga posti i ndihmës-sekretares amerikane të Shteti

Press Lipjani

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Komandanti i NATO’s për Europë: Transformimi i FSK’së në ushtri i takon Kosovës

lipjanipress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

lipjanipress

Gecaj godet prapë Vetëvendosjen: Nga pushteti na largojnë veç nëse na vrasin rrugëve (Video)

lipjanipress

Myslimanja e parë pilote ushtarake në Amerikë (FOTO)

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress

Veseli: Do ta bëj të pamundurën që të ofroj mbështetje institucionale për të lehtësuar të bërit biznes

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress
Skip to toolbar