LipjaniPress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

Lajme Lipjani

Në nderim të 19-të vjetorit të rënies së martirëve, Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti bashkë me një delegacion të Komunës, gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur lule në komplekset memoriale të martirëve në fshatrat Ribar i Vogël dhe Blinajë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

VIDEOSKANDAL:SHEFI I KABINETIT TË SFARQËS JEP PARA PËR TË VOTUAR LDK-N

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Anita Haradinaj: Ramushi do të lirohet, shteti të mos organizojë asgjë për të

lipjanipress

Turqia arreston 610 persona, dyshohen për terrorizëm

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress

ZYRTARE: Avdullah Hoti kandidat i LDK’së për kryeministër

lipjanipress

Procesi gjyqësor vazhdon kundër të akuzuarve për puç në Mal të Zi

lipjanipress

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinën

lipjanipress
Skip to toolbar