LipjaniPress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtor, gjatë ditës së sotme ka bërë homazhe dhe ka vendosur buqeta me lule pranë lapidarit të Dëshmorit të Kombit “Xhavit Kozhani”, – BURGIA në fshatin Ribar i Madh në nderim të vjetorit të rënies së tij.

Delegacioni nga Komuna e Lipjanit homazhe ka bërë edhe në varrezat e martirëve të këtij fshati si dhe në fshatin Zllakuqan.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komisioni për matjen e territorit nesër publikon raportin, nuk i bën përshtypje dorëheqja e Humollit

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

Të hënën funksionalizohet zyra për vërtetime të veteranëve (Video)

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Ardit Isuf Tasholli, ingjinieri i parë i Makinerisë të Energjisë së Ripërtritshme në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Sabit Pacolli:Tentim vrasja ndaj avokatit, Azem Vllasi, është një sulm ndaj drejtësisë në Kosovë.

lipjanipress

Kjo është agjenda e plotë e manifestimeve të Pavarësisë

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Transmetoi vrasjen drejtpërdrejt në Facebook, policia në kërkim të amerikanit (+18 VIDEO)

lipjanipress

Rinia Demokratike e Kosovës – Lipjan

lipjanipress

Shala i LDK’së: Si ka mundësi që veturat e Komunës së Prishtinës të shpenzojnë nga 25 litra në 100 km?

lipjanipress
Skip to toolbar