LipjaniPress

Ndërron jetë veterani i UÇK-së, Hashim Ilazi nga Torina

Lajme

Veterani i luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Ilazi nga Torina e Lipjanit ka ndërruar jetë sot.

Sipas një njoftimi, varrimi i të ndjerit bëhet nesër në ora 17:00 në varrezat e dëshmorëve në Kleçkë./Ulpianapress/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kjo është renditja përfundimtare e partive në fletëvotimet e 11 qershorit (LISTA)

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Lajçak telefonon Vjosa Osmanin, Lutfi Hazirin e Fatmir Limajn, tregon për çfarë biseduan

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

Këta ish udhëheqës të UÇK’së janë në Listën e Zezë të SHBA’së (Dokument)

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Përplasen dy trena mes vete, disa të lënduar (Foto)

lipjanipress

Shpërthen tuneli bërthamor në Korenë e Veriut, 200 të vdekur

lipjanipress

Fundjavë e nxehtë por prej të hënës ndryshojnë temperaturat

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress
Skip to toolbar