LipjaniPress

Ndodh edhe kjo: Gjendet një fëmijë në barkun e një krokodili (VIDEO)

Bota Lajme

Ky është momenti i tmerrshëm kur banorët e një fshati në Zimbabve çajnë një krokodil dhe gjejnë brenda mbetjet e një djaloshi 8 vjec.
Skenat shokuese janë regjistruar pasi kafsha ishte vrarë nga fshatarët.

Zimbabvet janë përfshirë nga shirat të rrëmbyeshëm kohët e fundit, çka ka bërë që krokodilët të dalin në zona ku nuk shihen zakonisht.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Avni Nazmi Limani :kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Mustafa: Qeveria fajtore pse sektori publik është më i favorizuar se ai privat

lipjanipress

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

Njeriu Australian mbijeton duke u bllokuar për orë të tëra në një pellg me baltë e ujë (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Ende e pasigurt mbështetja financiare nga shteti për të akuzuarit nga Specialja

lipjanipress

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

lipjanipress

Projektrezoluta e PE-së: Lista Srpska të ndahet nga Beogradi dhe të punojë për Kosovën

lipjanipress
Skip to toolbar