LipjaniPress

Në Gjermani, mërgimtarët e kapin mat Shpend Ahmetin në një vikend tjetër të shtrenjtë (Foto)

Lajme

Shpend Ahmeti edhe këtë vikend ka vendosur ta kalojë jashtë Kosovës. Ai është kapur mat në Gjermani nga mërgimtarët.

I pari i Prishtinës u pa në Europa Park, ku çmimet për hyrje janë mjaft të larta. Ahmeti në këto foto shihet duke u argëtuar me gruan dhe fëmijët e tij. Javë më parë ai ishte kapur në jahtin e Devollëve në Budvë.
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, edhe këtë vikend është duke e kaluar me familje jashtë Kosovës. Ai këtë herë ka udhëtuar për në Gjermani, ndonëse të premten është ditë pune.

Disa nga mërgimtarët që jetojnë atje e kanë kapur mat Ahmetin.

Kryetari i Prishtinës në këto foto që i ka publikuar gazetari Xhevat Rexhaj shihet se në kokë mban një kapelë të bejsbollit, mbase për t’u fshehur.

“Masi i ka krye punët në Jahtë të Budves, Shpeni Ahmeti po knaqet në Gjermani, po i lakmoi boll. Në Freiburg ( europa park) ku biletat hyrëse janë mbi 50 Euro, po normal ka pare nga Jahta …. nga paparacët e mi, info ! E sa mijera mergimtare shqiptare jetojne ne Gjermani e kurrnjihere si kane dergue femijet e tyne në atë vend argetues, ngase derdhshin para për Kosovën, e tash !!!”, ka shkruar gazetari Rexhaj në profilin e tij në Facebook.

Kurse, mërgimtari tjetër, Jeton Berisha, që po ashtu ka bërë publike një foto të Ahmetit në Gjermani ka treguar se si i pari Prishtinës po argëtohet në Europa Park.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zvicra s’ka përjetuar janar më të ftohtë në 30 vjetët e fundit

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

A është intervistuar Hashim Thaçi për krime të luftës? (Video)

lipjanipress

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress

AKR deri nesër vendos se me kë do të bëjë koalicion

lipjanipress

Vllasi thotë se dikush e ka thirrur nga Rusia pas sulmit (Video)

lipjanipress

Gazetari Musa Mustafa është kërcënuar me jetë, përmes një SMS-je të dërguar në gjuhën serbe nga një numër i operatorit IPKO.

Press Lipjani

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Dhjetëra pasagjerë evakuohen pas “eksplodimit në metronë e Parisit”

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar