LipjaniPress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

Lajme Lipjani

Si lëndim i lehtë trupor është regjistruar një rast në Lipjan, më 31.03.2017 në orën 18:05.
Policia e Kosovës njofton se “viktima mashkull shqiptar, i mitur, raporton se pas një fjalosje me kushëririn e tij, të dyshuarin mashkull shqiptar po ashtu i mitur, i njëjti e ka sulmuar fizikisht me mjet të prehtë (thikë)”.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Austri: Arrestohen 8 terroristë të dyshua

lipjanipress

Dënimi i Dytë nga PZAP-i i Mimoza Kusari-Lilës

lipjanipress

Pretendimet e një romi se UÇK-ja ia rrëmbeu vëllain dhe kushëririn

lipjanipress

Thaçi e çon përpara planin për ushtrinë, merr mbështetjen e grupit 6 plus

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Tronditen banorët e Gjenevës nga një libër islamik që kanë pranuar me postë

lipjanipress

Ja se kur fillon Muaji i Ramazanit (Foto)

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar