LipjaniPress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka qendruar në atelenë ku po punohet shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ai dhe komisioni i përzgjedhur nga Komuna e Lipjanit kanë mbikqyrur punimet e Shtatores së Komandantit Lgjendar Adem Jashari, ku kanë theksuar se Shtatorja tani më kishte marrë formën dhe punimet janë drejt finalizimit.
Me këtë rast Kryetari Ahmeti ka thënë se në sheshin e sapo ndërtuar në qender të qytetit të Lipjanit me krenari do të qendroj Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari./LipjaniPress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Babë e bir i sulmojnë mësimdhënësit në Gjilan me sopat

lipjanipress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Ftoheni të merrni pjesë në mbledhjen publike të Kryetarit të Komunës, Imri Ahmeti me qytetarët e Komunës së Lipjanit.

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Familjari e konfirmon vdekjen e Lavdrim Muhaxherit

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress
Skip to toolbar