LipjaniPress

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për Kryetar të Lipjanit Dr. Fitim Selimi, së bashku me bashkëpunëtorë vizitoi Nëndegën e dytë të Gadimes së Ulët.
Në këtë takim u shpalos programi zgjedhor i AAK-së, program ky shumë profesional dhe konkret, e i cili me përkrahjen e Gadimasve do te jetësohet në qeverisjen e ardhshme 4 vjeqare të Dr. Fitim Selimit.
Qytetarët e këtoj lokalitet poashtu i dhanë përkrahje të plotë kandidatëve për Asamble nga ky lokalitet z. Nusret Maholli dhe znj. Agnesa Gabrrica./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun
AAK Dega në Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Le Pen tregon se çfarë do t’ju ndodhë punëtorëve të huaj në Francë, nëse ajo bëhet presidente

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

“Vendi të shkojë në zgjedhje – edhe në mungesën time”

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress

Nisma planifikon të nisë mocion mosbesimi kundër Qeverisë

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Shtyhet Gjykimi ndaj ish-deputetit Hetem Arifi nga PAI, për Përvetësim të Parave

lipjanipress

Urime dita Kombëtare e 15 Shkurtit komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

lipjanipress
Skip to toolbar