LipjaniPress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

Lipjani

Sod me datën 03.04.2017
Kryetari i nëndeges së PDAK-së ne Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi, patën një takim me Nënkryetarin për komunitete në Komunen e Lipjanit, z.Sefer Tasholli ku biseduan për vështersit dhe problemet që i kan komuniteti Ashkanli në Gadime, si dhe për disa projekte qe duhet të mirren nëe Fshatin Gadime me qellim të përmirsimit të jetës së komunitetit Ashkanli gjithashtu morem një mbështetje të madhe që do të na ndimon fuqishem Nënkryetari Tasholli në realizimin e kerkesave tona.
Ne nuk do të ndalemi Deri sa ti realizojm kërkesat tona me perpikmeri./Lipjanipress.com//
PDAK Jo Fjal pune

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Krojmiri ishte ndalesa e radhës ku kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi programin për Krojmirin dhe Lipjanin.

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar të mbështet të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit pa dallim etnie

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

NJOFTIM: Dorëheqje nga PDAK, si dhe nga të gjitha funksionet e PDAK-së

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërim jashtë vendit për vëllezërit nga Gjilani

lipjanipress
Skip to toolbar