LipjaniPress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

Lipjani Lifestyle Rozë

Donika Shabani, e njohur si Nikka sapo ka publikuar këngën e saj më të rë Ani Mori Nuse
Para pak minutave në kanalin e Youtube’s eshte Publikuar Kjo kengë Nga Arkiva
Gjithashtu edhe në rrjetin social në Facebook ka njoftuar vet Kengetarja Nikka

Për Më Shumë Ndiqeni Linku e Këngës Më Posht

https://www.youtube.com/watch?v=DsC1889–wg

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

IMRI AHMETIN SHPIFJET NUK E SHPËTOJNË DOT NGA DREJTËSIA

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar të mbështet të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit pa dallim etnie

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Shumica nuk hanë e nuk pinë, por a e dini historinë e lindjes së muajit të Ramazanit

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nderon kampionin olimpik në mundje Shaban Tërstena

lipjanipress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

Në shënimin e 27 vjetorit të themelimit LDK-së, për sukseset dhe të arriturat flet Kryetari Komunës Imri Ahmeti njeherit Kryetar Komune në Lipjan

lipjanipress

Fillon turniri “Kupa e Pavarësisë 2017”

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar