LipjaniPress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

Lajme Lipjani

Qëllimi i takimit ishte përgaditja për fillimin e fushatës. 
NISMA është e përgaditur dhe e mobilizuar për një fushatë dinjitoze me listen më të mirë të kandidatëve për asamble dhe me kandidatin më kredibil për të udhëhequr me Lipjanin z.Heset Sahiti!/LipjaniPress.com//

NISMA për Kosovën – Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjykata Speciale ende nuk është e gatshme të nis procedurat gjyqësore

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Visar Ymeri: Koha na ka dhënë të drejtë për 10 shkurtin (video)

lipjanipress

Le Pen tregon se çfarë do t’ju ndodhë punëtorëve të huaj në Francë, nëse ajo bëhet presidente

lipjanipress

Kjo është renditja përfundimtare e partive në fletëvotimet e 11 qershorit (LISTA)

lipjanipress

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress

Alarmojnë ekspertët: Koreja Veriore gati ta zhvillojë raketën që e mbërrin SHBA-në

lipjanipress
Skip to toolbar