LipjaniPress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

Lajme Lipjani

Të nderuar anëtar e aktivist të NISMA për Kosovën – Lipjan të dashur qytetar të Lipjanit. Sot më 22.09.2017 e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni” NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti.
Pjesmarrës do të jenë kandidati për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, anëtar të kryesisë nga qendra dhe nga dega e Lipjanit si dhe forumi rinorë dhe ai i gruas./LipjaniPress.com//
Ju ftojmë të merrni pjesë!
NISMA për Kosovën – Lipjan

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Presidenti i Serbisë po kërkon paqe me Kosovën, s’flet më për luftë

lipjanipress

Klinaku tregon se si u nxor Ukshin Hoti nga burgu i Dubravës (Video)

lipjanipress

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress

Abdullahu: Demarkacionin e çojmë bashkë me PDK-në në Kuvend, s’e dimë datën

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Gecaj merr mbështetjen e Malit të Zi për integrime evropiane

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress
Skip to toolbar