LipjaniPress

Nisma Për Kosovën: Tubim në Lipjan me datën 25.09.2017 në ora 17:00 Shtepia e Kultures “Tahir Sinani”

Lipjani Zgjedhjet 2017

Nismës për Kosovën, kandidati për kryetar z.Heset Sahiti nga radhët e Nisma-s në Lipjan i panishem z.Fatmir Limaj

Voto Heset Sahiti për kryetar të komunës voto31

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Familja e Nysret Dibranit, pas shtatë viteve bëhet më shtëpi (Foto+Video)

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Kryesia e Nendeges se AAK-se ne Krojmire ka mbajtur mbledhjen e rradhes.

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Kryesia e Deges se AAK-se ne Lipjan mbane takimin e rradhes

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress
Skip to toolbar