LipjaniPress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

Lipjani Lajme

Aksidenti ka ndodh rreth ores 07:40 te mengjesit

Shkaku i aksidentit nuk dihet ende, poashtu nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës dhe Ndihma e shpejtë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Avni Llumnica është i dyshuari tjetër për tentim-vrasjen e Azem Vllasit (Foto)

lipjanipress

Ismet Hajrullahu ‘50% e kabinetit tim do të jenë gra’

lipjanipress

Kanë nisur punimet në renovimin e QKMF-së në Lipjan

lipjanipress

“Ju tregoj datën kur do të nisë Lufta e Tretë Botërore”, flet burri që s’ka dështuar në asnjë parashikim

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

PDK e LDK po i mbajnë të fshehura listat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Ky është rusi më i kërkuar në botë, për spiunazh ndërkombëtar

lipjanipress

50 euro gjobë për shoferët që s’e kanë me vete Raportin Evropian të Aksidenteve [video]

lipjanipress
Skip to toolbar