LipjaniPress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

Lipjani

AAK ne Lipjan Nderon te Renet e Fshatit Ribar i Vogel.
Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel, ne 18 vjetorin masakres se ketij fshati.
Te renet per lirine e vendit jane themeli mbi te cilin eshte ngritur vendi yne. Qendrimi krahe familjeve eshte obligim moral dhe institucional prandaj t’i nderojme perhere dhe te perkulemi para tyre./Lipjanipress.com//
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun
AAK Dega ne Lipjan.

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kërkohet ndihmë për shërimin e voglushes Elsa Sopa

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Vjedhjet dhe narkotika nuk kanë të ndalur as në Lipjan

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Punëtori për hartimin e Rregullores së re për subvencionet

Press Lipjani

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress
Skip to toolbar