LipjaniPress

Njoftim: Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan

Lipjani

Lipjan,17 maj 2017
Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan, organizon tryezë diskutimi me temë ‘ Gruaja lipjanase, sfidat dhe përparësitë’ ku do të marrin pjesë gra të profileve të ndryshme! Tryeza mbahet nesër më (18.05.2017) në ora 17:00 në Restaurant ‘Rozafa’ Lipjan. Ftojmë mediat lokale të përcjellin ketë aktivitet!/Lipjanipress.com//
GDK, Lipjan
Sektori për informim dhe arkiv

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ymer Troshupa: Poezi Dëshmitarit të Lirisë.

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt me drejtorët e Drejtorateve Komunale

lipjanipress

Lajmrim për të gjithë të interesuarit se më datën 20.05.2017 e shtunë duke fillu nga ora 10:00 në fshatin Ribar i Madh – Lipjan

lipjanipress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Imri Ahmeti: Besimi juaj ishte dhe do të jetë obligim për punë e përkushtim ndaj jush

lipjanipress

Vjedhjet dhe narkotika nuk kanë të ndalur as në Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar