LipjaniPress

Njoftim: Komuna Lipjanit

Lajme Lipjani

Me rastin e 14 qershorit Ditës së Dëshmorëve të Komunës së Lipjanit, nën patronatin e Kryetarit Imri Ahmeti organizohet akademi përkujtimore dhe njëherit do të bëhet zbulimi i
Shtatores së “Heroit të Kosovës” Ismet Asllani.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kosova ka përkrahjen e Gjermanisë për zhvillim ekonomik e integrim Evropian

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Hyseni takon ambasadorin e Hungarisë: Flasin për vizat

lipjanipress

Ambasadori i SHBA’së thirrje prokuroreve e gjykatëseve: Luftojini kriminelët

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress

Dy kosovarë në Kongresin amerikan (FOTO)

lipjanipress

Parashikimi i motit prej të hënës deri të premtën

lipjanipress

Klan Kosova: Zgjedhjet e reja më 28 maj ose 4 qershor

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Mbretëresha i shkruan Thaçit, uron për 9 vjetorin e Pavarësisë

lipjanipress

PDK vendos nesër nëse do ta përkrahë mocionin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar