LipjaniPress

Njoftim: Komuna Lipjanit

Lajme Lipjani

Me rastin e 14 qershorit Ditës së Dëshmorëve të Komunës së Lipjanit, nën patronatin e Kryetarit Imri Ahmeti organizohet akademi përkujtimore dhe njëherit do të bëhet zbulimi i
Shtatores së “Heroit të Kosovës” Ismet Asllani.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Ish – anëtari i VV’së godet Shpend Ahmetin për jahtin: Pse na shisnit moral (Foto)

lipjanipress

Ndërron jetë veterani i UÇK-së, Hashim Ilazi nga Torina

Granit

Te Kojshia Show i ftuar Gani Geci (VIDEO)

lipjanipress

Aktakuzë për Koordinatorin e Inspektoratit të Punës që morri 10 mijë Euro ryshfet

lipjanipress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

Bordi dhe menaxhmenti i KEK-ut morën pagën e 13-të jashtë ligjshëm

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress

Kushtet e komuniteteve për Kurtin

lipjanipress
Skip to toolbar