LipjaniPress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

Lajme Lipjani

Njoftohen përfaqësuesit e Organizatave Joqeveritare – Shoqërisë civile të cilat veprojnë dhe kanë selinë në territorin e Komunës së Lipjanit, se mund ti dërgojnë propozimet e tyre për plotësimin e Komisionit vlerësues për dhënien në shfrytëzim të pronës së paluajtshme të Komunës me një anëtar ekspert nga shoqëria civile.

Për më shumë informata, klikoni linkun e mëposhtëm:

http://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Njoftim-per-dergimin-e-propozimeve-per-anetar-komisioni-nga-shoqeria-civile.pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Kosova nuk i pranon më pasaportat e serbëve të Kosovës

lipjanipress

Departamenti i Gazetarisë mban konferencën ndërkombëtare “Prishtina Media Days”

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

Luftë fjalësh ndërmjet Kroacisë dhe Serbisë. Çfarë thotë Daçiq pasi kolegu kroat i refuzoi kërkesën për takim

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

Donika Gërvalla kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Kryetari i Forumit Rinor Sami Borovci me Forumin Rinor te AKR-së bejn homazhe ne prekaz.(Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton punimet e asfaltimit të rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress
Skip to toolbar