LipjaniPress

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

Lipjani

Të nderuar qytetar,
Ky është orari i kujdestarisë së barnatoreve në Lipjan për muajin Prill 2018.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Partia Demokratike e Kosovës-dega në Lipjan ka propozuar emrat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

Shënohet Dita e Çlirimit në Lipjan

lipjanipress

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

Lipjan: Zvarritja e rrethrrotullimit kthehet ne “pikë të zezë”

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Kryetari Buja mbështetet fuqishëm nga strukturat e PDK-së në Kraishtë

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Komuna e Lipjanit njofton organizatat joqeveritare

lipjanipress
Skip to toolbar