LipjaniPress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

Lipjani

Njoftim:Të ndëruar dhe shumë të respektuar invalid, veteran, qytetarë dhe ju njerz të vullnetit të mirë.

Veterani i luftes i Ushtris Çlirimtare të Kosovës Lulzim Bajrami ka nevoj për ndihmen tonë, pasi që djali i ti Leart L Bajrami i cili është 8 vjeqar, vuan nga një smundje e rënd, e cila e ka një kosto të pa përballushme për familje./Lipjanipress.com//
Andaj kërkojm nga ju njerz të vullnetit të mirë, që ti dilni në ndihm me aq sa keni mundsi.Të gjithë të interesuarit mund të kontaktoni në këtë Numer të telefonit:044-206-686

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Shumica nuk hanë e nuk pinë, por a e dini historinë e lindjes së muajit të Ramazanit

lipjanipress

Lipjanasit e interesuar për grantet e Organizatës “HELP”

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

lipjanipress

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror.

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Donacion për Lipjananasit: Shoqata e Prodhuesve të Qumshtit të Kosovës (FOTO)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress
Skip to toolbar