LipjaniPress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lajme Lipjani

Njoftim

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit se Drejtoria për Planifikim Urbanizëm dhe Mbrojtje të Mjedisit ka hapur e-mailin kontaktues për qytetarë për t’ju lehtësuar atyre punën dhe marrjen e informative të ndryshme që kanë të bë me këtë Drejtori.
Nga data 12.02.2018 DPUMM do të pranoj të gjitha kërkesat për informata të ndryshme dhe në një afat sa më të shkurtër kohor do të ju përgjigjet.

e-mail: dpumm@rks-gov.net

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress

Përkujtohet 18 vjetori i masakrës në tregun e Mitrovicës

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Studentja Miranda Limani Njëra ndër antarët e shumta të cilat ju kanë bashkangjitur LDK-së

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress

Matoshi: Kosovës i duhet një President i urtë jo një si Thaçi

lipjanipress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Kosovarja dënohet nga Zvicra, veç pse këndoi këngë “I feel good” në vend publik

lipjanipress
Skip to toolbar