LipjaniPress

Nxënësit shqelmojnë dhe përplasin karriget në Shtime(VIDEO)

Lajme

Dy nxënës të shkollës fillore “Hasan Prishtina” në Godanc të Shtimes kanë shqelmuar dhe përplasur për tavani karriget e klasës së tyre, raporton Koha.net.

Në dy video të publikuara në rrjetin social “Snapchat” shihet një djalë derisa fillimisht përplas për tavani një karrige ndërsa pak sekonda më vonë ai shqelmon një tjetër.

Në videon e dytë shihet në nxënëse e cila e hedh karrigen dhe gati sa nuk godet disa shoqe të saj që qëndronin në klasë.

Kjo nuk është hera e parë që nxënësit shkatërrojnë bankat dhe karriget nëpër shkolla. Pak muaj më parë në internet u publikua një video në të cilën shiheshin nxënësit e një shkolle në Lipjan duke përplasur karriget dhe bankat.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Drejtori i Klinikës: Vllasi jashtë rrezikut, aktualisht s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

Kroatëve po iu pengon arrestimi i Haradinajt, akuzojnë Serbinë

lipjanipress

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress

Fajon: Nëse nuk ratifikohet Demarkacioni, Kosovës do t’i duhen vite të tëra për liberalizim (Video)

lipjanipress

Skandal në kopshtet e Tiranës! Edukatorja veprim të turpshëm me fëmijën (Foto)

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Komunat ku udhëheqin koalicionet

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

lipjanipress

Zyrtari i EULEX’it: Sistemi i drejtësisë të jetë llogaridhënës kur bën gabime

lipjanipress

Këshilli i Prindërve kundërshton grevën e nesërme

lipjanipress
Skip to toolbar