LipjaniPress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

Lajme

Oficerja në Forcat e Sigurisë së Kosovës, Manushaqe Nura, ka shkruar në Facebook se po punon në bahçe përderisa po përdor shatin si mjet pune.​

Nura në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Shati, mjet për të gjithë, pa dallim profesioni, feje, race a gjinie! Bashqja + Teknologjia = Lezet”, shkruan Magazina.

Më poshtë shihni fotografinë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Garrett: Parashikimet e mia për Maqedoninë ishin joreale, diçka si “La la Land”

lipjanipress

Mustafa: Kosova, model rajonal në fushën e të drejtave të njeriut

lipjanipress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

lipjanipress

Franca vë në shënjestër grupet kriminale shqiptare ne qytetin Bourg-en-Bresse(FOTO)

lipjanipress

PDK dhe LDK flasin për emrat e mundshëm për garën e Prishtinës

lipjanipress

Alarmojnë ekspertët: Koreja Veriore gati ta zhvillojë raketën që e mbërrin SHBA-në

lipjanipress

Veseli: Të rënët e Rezallës janë meritorë të lirisë sonë

lipjanipress

Shahini s’mërzitet nga dënimi me burgim, thotë se do të vazhdojë ta udhëheqë AKB’në

lipjanipress

LOJA E PISTË ME DURIMIN QYTETAR

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress

“Nuk mund të tërhiqet paralele në mes të Jasharit e Rugovës, sakrifica e Jasharajve është unike”

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress
Skip to toolbar