LipjaniPress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

Sport

Kryetari i PDAK-së Danush Ademi pas një takimi zyrtar që kishin në Suedi takuan disa zyrtar të One Life ku takimin me këta zyrtar u munesua nga familja Ademi që jetojnë në Suedi, ky takim pati sukses shumë të madh ku zyrtaret e One Life dhuruan donacion për dy ekipe të cilet luajn në Ligën totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.
Ku të dy ekipet e falenderuan Kryetarin e PDAK-së z.Danush Ademi dhe zyrtaret e One Life për donacionin të cilin e dhuruan, Gjithashtu e falenderojnë edhe Familjen Ademi të cilët e mundësuan takimin me zyrtarët e One Life në Suedi./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit
Skip to toolbar