LipjaniPress

Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Lipjan Njofton

Lipjani

N j o f t i m
Lipjan ,14 mars 2017

Njoftohen të gjithë anëtarët ,simpatizantët si dhe të gjitha strukturat e Partisë Demokratike të Kosovës dega ne Lipjan ,se të (mërkurën) më datë :15.03.2017 z. Kadri Veseli, kryetar i PDK-së dhe njëherit Kryetar Kuvendit të Kosovës,do të vizitoj Lipjanin në dy takime të ndara.
Ne ora 14 –të ,do të mbajë takim me buqit dhe fermerët e Komunës sonë ,në Shkollën e Mesme Profesionale “Adem Gllavica” Ekonomia Shkollore dhe
Në ora 16-të ,në Restauronin “Magma”në aksin rrugor Lipjan-Banullë ,do të takoj strukturat e PDK-së dega në Lipjan ./Lipjanipress.com//
Ju mirëpresim !
PDK- dega në Lipjan
Kryetari,Shukri Buja

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

Kuvendi i Komunës së Lipjanit ka zhvilluar punimet e mbledhjes së 40-të

lipjanipress

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror.

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress
Skip to toolbar