LipjaniPress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

Lipjani

Kryesia e PDAK,së në Lipjan ka finalizuar Listën e Kandidatëve për Asamble Komunale, duke e vendosur si bartës liste Bajram Gashi, – Lipjan/LipjaniPress.com

PDAK në Lipjan ne takimin e fundit, organizuar nga kryetari z.Danush Ademi, zv.ministri Besart Jashari dhe komplet kryesia e degës së PDAK.së në Lipjan ka shpallur si bartës liste Bajram Gashi nga Lipjani./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

lipjanipress

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

lipjanipress

PDK-dega në Lipjan viziton nëndegët në Smallushë dhe Bujari

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Buja: Qeveria e re PDK – AAK – Nisma

lipjanipress

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

lipjanipress
Skip to toolbar