LipjaniPress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

Lipjani

Lipjan, 20 Mars 2017
Disa ditë më par në viziten e tijë Kryeparlamentari z.Kadri Veseli njëkohesisht edhe Kryetari i Partis Demokratike të Kosovës kishte kërkuar nga qytetarët e Lipjanit poashtu nga kryesia ta nxjerrin sa më par kandidatin për kryetar të kesaj dege të PDK-së në Lipjan./Lipjanipress.com//

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, dega në Lipjan, në mbledhjen e mbajtur sot unanimisht vendosi që për kryetar të Komunës për zgjedhjet lokale të këtij viti të nominoj kryetarin e kësaj dege z. Shukri Buja.
Sektori pë Informim dhe Arkiv!/Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

TAKIM I SEKRETARIATIT TË GRUAS AKTIVISTE TË LËVIZJES VETËVENDOSJE NË LIPJAN

lipjanipress

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Studentja Miranda Limani Njëra ndër antarët e shumta të cilat ju kanë bashkangjitur LDK-së

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Lipjan

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress
Skip to toolbar