LipjaniPress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

Lajme Lipjani

Mbrëmë kryetari Hajrullahu mbajti takim me familjen Bekteshi ku prezantoi para tyre konceptin e Partisë Demokratike të Kosovës si dhe kërkoi mbështetje në garën për kryetar të Komunës së Lipjanit për zgjedhjet e 22 tetorit.
Familja Bekteshi, e mirëpriti si dhe njëkohësisht premtuan se do të jenë përkrahësit më të mëdhenj të z. Ismet Hajrullahu dhe të PDK-së në Lipjan. Sipas tyre Forca e Ndryshimit është ajo që i duhet më së shumti në këtë kohë komunës tonë dhe se kjo mund të arrihet vetëm me z. Ismet Hajrullahu në krye të komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Nuk do të besoni se në çfarë kushtesh jetojnë këto familje në Komunën e Prishtinës (Foto)

lipjanipress

Malaria e re e shfaqur në Azi paraqet kërcënim për botën

lipjanipress

Ambasada gjermane në Kosovë hap librin e zisë për Helmut Kohl

lipjanipress

Parlamenti në Zvicër ndryshon statusin e azilkërkuesve

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

Komisioni i angazhuar për matjen e territorit – “Ndodh që nuk e bëjmë matjen”

lipjanipress

Ish – anëtari i VV’së godet Shpend Ahmetin për jahtin: Pse na shisnit moral (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar