LipjaniPress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

Lajme Lipjani

Mbrëmë kryetari Hajrullahu mbajti takim me familjen Bekteshi ku prezantoi para tyre konceptin e Partisë Demokratike të Kosovës si dhe kërkoi mbështetje në garën për kryetar të Komunës së Lipjanit për zgjedhjet e 22 tetorit.
Familja Bekteshi, e mirëpriti si dhe njëkohësisht premtuan se do të jenë përkrahësit më të mëdhenj të z. Ismet Hajrullahu dhe të PDK-së në Lipjan. Sipas tyre Forca e Ndryshimit është ajo që i duhet më së shumti në këtë kohë komunës tonë dhe se kjo mund të arrihet vetëm me z. Ismet Hajrullahu në krye të komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gazeta Express e mbështet Ramush Haradinajn për kryeministër

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Monedha false 100-ëshe qarkullojnë nëpër Prishtinë

lipjanipress

Reagon Policia e Kosovës: Prania jonë në mjediset serbe rutinore

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

Në Lipjan filloi realizimi i projektit për vizita shtëpiake dhe përkujdesin ndaj nënave dhe fëmijëve

lipjanipress

Arrestohen pesë kosovarë në Zvicër për korrupsion

lipjanipress

Sondazhi: Liderja e ekstremit të djathtë Le Pen do t’i humbiste zgjedhjet presidenciale në balotazh

lipjanipress

Kuvendi i Komunës së Lipjanit ka zhvilluar punimet e mbledhjes së 40-të

lipjanipress

Deputeti i PDK’së i kërkon Mustafës ta ndërrojë Ministrinë e Shëndetësisë

lipjanipress
Skip to toolbar