LipjaniPress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Vazhdon fushata dorë me dorë e kandidatit për kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, kësaj radhe u takua me shitësit e tregut të gjelbër në Lipjan.
z. Hajrullahu ju kërkoi mbështetjen për zgjedhjet e 22 tetorit dhe në të njëjtën kohë ju premtoi këtyre shitësve se në mandatin e tij qeverisës do të bashkëpunoj ngushtë me ta duke i përkrahur tregëtarët e Komunës së Lipjanit për të ju ofruar një lokacion te ri dhe kushte më të mira për shitjen e mallrave të tyre.
Këta qytetarë e mirëpritën z. Hajrullahun dhe njëkohësisht thanë se do ta përkrahin konceptin e Partisë Demokratike të Kosovës duke votuar numrin 94 dhe Forcën e Ndryshimit në zgjedhjet e 22 nëntorit./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KQZ: Votuan 43.82 për qind e qytetarëve me të drejtë vote

lipjanipress

Behxhet Pacolli nëse ia donë të mirën Kosovës e shqyrton pozicionin tuaj në këtë qeveri.

lipjanipress

Kush e do Vizën B, tash e tutje duhet ta bëjë këtë gjë

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Haradinaj: Mali i Zi në NATO siguri për rajonin, do ta përfundojmë edhe demarkacionin

lipjanipress

Ish antari i VV, studenti nga Dardana paralajmëron parti të re polike, themelimin e 1 Levizje

lipjanipress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Policia Merr në Pyetje Deputetin Milaim Zeka për Shmangie nga Tatimi

lipjanipress

Shteti ia deponon kundërligjshëm mbi 130 mijë euro një banke

lipjanipress

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar