LipjaniPress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

Lipjani

Lipjan ,10 prill 2017
Të hënën është mbajtur mbledhja e rregullt e kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës dega ne Lipjan ,të cilën e drejtoi kryetari z. Shukri Buja.
Në takim u bisedua për çështje organizative ,në kompetence të kryesisë si dhe ndanë detyrat dhe përgjegjësitë tek anëtarët e kryesisë për angazhimet që do të kenë për ditët në vijim ../Lipjanipress.com
Sektori për Informim dhe Arkiv.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

lipjanipress

NË POLICINË E KOSOVËS GRADOHEN 127 TOGERË

lipjanipress

Posta gjermane kërkon punëtorë nga Kosova

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Shtyhet Gjykimi ndaj ish-deputetit Hetem Arifi nga PAI, për Përvetësim të Parave

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress
Skip to toolbar