LipjaniPress

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

Lajme

Besnik Berisha, këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa, po feston diçka, por çka nuk ka sqaruar.

Para disa minutash, Berisha ka postuar në Facebook një foto, ku shihet i buzëqeshur, me mbishkrimin “Gëzuar!”. Por çka po feston këshilltari i Mustafës, derisa në Kuvend po vazhdon seanca e mocionit për rrëzimin e Qeverisë, mbetet të shihet në vazhdim.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Tronditen banorët e Gjenevës nga një libër islamik që kanë pranuar me postë

lipjanipress

Ta ndihmojmë bashkarisht me aq sa kemi mundesi, kontribo edhe ti…..

lipjanipress

Trump e largon Amerikën nga një marrëveshje e rëndësishme tregtare

lipjanipress

Fuad Ramiqi dhe 4 imamë deklarohen të pafajshëm

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

Rryma të ngrohta ajrore drejt Arktikut, hulumtuesit thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar