LipjaniPress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

Lajme Lipjani

Disa lexues tanë nga Luksemburgu shprehin pakënaqesin e tyre rrethë gjerave që po ndodhin në Kosovë me anë të një foto dhe disa fjal.
Qoja Kryemistrit qeto kravata se nuk kish, mbase rroga e vogël ne nga Luksemburgu poja dergojm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Dardan Molliqaj konfirmon dorëheqjen si sekretar organizativ i VV-së

lipjanipress

Kelmendi thotë se Çakorri asnjëherë nuk ishte i Kosovës

lipjanipress

LUKSI I DEPUTETËVE ME BUXHET TË SHTETIT.

lipjanipress

Rinia dhe Shteti në Kosovë

lipjanipress

Komandanti amerikan kërkon më shumë trupa për të mposhtur talebanët

lipjanipress

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

Shumica nuk hanë e nuk pinë, por a e dini historinë e lindjes së muajit të Ramazanit

lipjanipress

Vuçiq: BE’ja tani nuk po e kërkon njohjen e Kosovës

lipjanipress

Vetëvendosje nuk i bashkohet LDK’së, shkon e vetme në zgjedhje

lipjanipress

Sipërmarrësi rus paralajmëron: Brexit mund të çojë drejt një lufte të re

lipjanipress
Skip to toolbar