LipjaniPress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

Lajme Lipjani

Kjo pasi deputeti i tyre nga partia e ashkalinjeve për integrim Hetem Arifi, votoi kundër qeverisë Kurti, meqë thotë se koalicioni VV-LDK-ë nuk e shqyrtoi kërkesën e tij që të bëhen pjesë e ekzekutivit.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lideri i AAK’së: Është nder të vizitohen dëshmorët pas një dite të rëndësishme

lipjanipress

Studentët protesojnë kundër një vendimi të Donald Trump (Foto)

lipjanipress

PDK dhe LDK flasin për emrat e mundshëm për garën e Prishtinës

lipjanipress

Vuçiq: Po të flisja si Thaçi do të më varnin në Terazi

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Reagon Policia e Kosovës: Prania jonë në mjediset serbe rutinore

lipjanipress

Alarmi vjen nga Franca: Trump dhe Putin do të “rivizatojnë” hartën e Evropës

lipjanipress

Shala: Aktualisht pajtimi mes shqiptarëve dhe serbëve, i pamundur

lipjanipress

Policia për 24 orë shqipton numër rekord të gjobave në trafik

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Gjykata e Kolmarit: Ende po i presim dokumentet e Serbisë për Haradinajn

lipjanipress
Skip to toolbar