LipjaniPress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani

Për të gjithë shikuesit një përmbledhëje e programit të djeshëm në Shtime gjat përurimit të SPIN TV dhe kronika tjera të lajmeve , shum suksese në punen si televizion i ri, ju uroj qdo te mir e shumë suksese Dani Rzsh me respek të veqant T .Kurtishi ./Lipjanipress.com//


Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Ahtisaari ka plan edhe për Kataloninë

lipjanipress

AKR demaskon keq Vetëvendosjen: Na kërkuan para për sondazhin

lipjanipress

SHBA-ja përgatitet për një sulm bërthamor nga Kim Jong-un

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

E tmerrshme/ Adoleshenti vret veten live në Facebook me pushkën e babait (+16 Video)

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

lipjanipress

Kanadaja mbështet fuqishëm SHBA’në për bombardimet

lipjanipress
Skip to toolbar