LipjaniPress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani

Për të gjithë shikuesit një përmbledhëje e programit të djeshëm në Shtime gjat përurimit të SPIN TV dhe kronika tjera të lajmeve , shum suksese në punen si televizion i ri, ju uroj qdo te mir e shumë suksese Dani Rzsh me respek të veqant T .Kurtishi ./Lipjanipress.com//


Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Joe Biden: Do të fitoja, sikur të garoja për president të SHBA-së në zgjedhjet e 2016-s

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

lipjanipress

Shala: Aktualisht pajtimi mes shqiptarëve dhe serbëve, i pamundur

lipjanipress

Kryeministrja britanike paralajmëron Skocinë: S’mund të jeni pjesë e BE’së si të pavarur

lipjanipress

Obama thyen heshtjen, lëvdon protestat kundër Trump

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

Ratifikohet Demarkacioni pas 3 vite

lipjanipress

8 janari u lind shkrimtari Anton Pashku

lipjanipress

Gënjeshtrat më të mëdha në histori

lipjanipress
Skip to toolbar